Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows mobile 7.5 ös telefono...

Hayas kérdése:

Windows mobile 7.5 ös telefonom hogyan tudom tenni Androidossá?

Figyelt kérdés
HTC Radar om van. Valahol olvastam hogy ki kell cserélni valami file -t és utána Android frissül windows helyett.. Segtítsetek. Link is jó bármi.. :)

#firmware #Android #Windows Mobile 7.5 #Windows mobile 7.5 to Android
2013. febr. 23. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést viccnek szántad? Nem lehet, legalábbis Neked nem.
2013. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emlékszem rád, te már egyszer feltetted ezt a kérdést pár hete, akkor is leírtam, hogy a Radar nem multiplatformos, sőt, egy WP7.x-es, WP8-as, Drodios, stb teló sem az.Van egy-két kivétel, a Nokia N9, ami symba és lehet droidot varázsolni rá, a HTC HD2, ami WM6.5 gyárilag, de van rá wp 7.5 meg droid.Többről nem tudok, a radaron viszont felejtős a dolog.
2013. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még, de köszi a választ! Bele helyezem ezt a szar telefont a kukába!!! :) Sose veszek többet windows mobil készüléked! Max a HD2 őt! De sztem azt se!
2013. febr. 24. 07:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A rendszer maga nem szar.Nem a telefon hibája a TE tájékozatlanságod. :)))
2013. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a WindowsMobilt, igaz, rá kellett szánni az időt a megismerésre, de minden "kívánságomat" teljesítette megfelelő program és környezet használatával.

A hiba benned van, jelöld meg a kukát és időpontot, szeretnék ott résen lenni.

2013. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy WindowPhone-ról beszélünk, és nem WindowsMobile-ról, ami 2010-ben végleg kifutott...

Csak nem a telefonban lehet a hiba. :)


77%: Megyek én is. :))

2013. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele hogy minden ami androidra ingyenes azért mindért fizetni kell a windows nál, sőt sokkal kevesebb az értelmes app. Ezt nagyon utálom benne. Meg azt is hogy nem tudok betenni saját csengőhangot. Nincs lehetőség hátteret betenni csak zárolási képet. A bluetooth semmi másra nem alkalmas csak Headset használathoz. Tárhelyként nem lehet csatlakoztatni az eszközt mert kell a zune. Soroljam még mit nem tud ez a fos?
2013. febr. 24. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt nem találsz?

[link]

[link]

2013. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint szerinted az apple iPhone is egy fos.


Csak hogy segitsek egy kicsit, ha mar az internetet, vagy a google-t sem tudod hasznalni:


Google: "windows phone egyedi csengohang" keresd a mobilarenas linket, elvileg az elso lesz.

"windows phone 7.8 rendszerbemutato" szinten mobilarena teszt. A bt kuldes-fogadasra alkalmas lesz update utan.

Az alkalmazashiany szubjektiv, mint ahogy a modern UI minimalizmusa is.


Es latod ez van akkor, ha valamit ugy veszel meg, hogy halvany lila fingod nincs arrol, hogy mi hogyan mukodik rajta.Ettol meg mindig nem a telefon lesz a fos, csak a sajat tajekozatlansagodnak koszonheted a duhodet.Legkozelebb majd elotte utana nezel, hogy pontosan mit is akarsz venni.

2013. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!