Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb az S3 az S2 Plus-tól?

Mivel jobb az S3 az S2 Plus-tól?

Figyelt kérdés
Olvastam és videót is láttam, hogy kiadták a Samsung Galaxy S2 Plus telefont. Operációs rendszere ahogy láttam ugyanolyan. Videokat néztem és azt láttam (vagy még ilyen videót nem tudtam megnézni), hogy az S3-nál vannak ezek az élmény növelő android rendszerhez kapcsolódó programok (itt mindenre gondolok, programokra, mint például az S-Voice, stb(amik az előző keszulekeknel nem voltak) és ami nagyon megfogott azok amiket a beallitasokba lehet beállítani, hogy megussuk a telefon tetejét és felmegy a lap tetejére, figyeli a szemedet, kezed ráteszed a telefonra és elnemul hivasnal, stb.) Ezek nagyon megfogtak, és nem tudom hogy vannak-e ezek az S2 Plus-ban? És még egy kérdés, hogy vannak ezek az új programok közül olyan amire semmi szükségem nincs, vagy csak egy párszor fogom használni?
2013. febr. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A Smart Stay, a tetejére dupla érintéssel, stb benne volt az S2-ben is a JB-nél.

Szóval valószínűleg a Plus-ban is van. Viszont hardverileg gyengébb, mint a sima S2.

Szoftverileg már az összes JB-vel futó Samu telefon tudja ugyanazokat, mint a csúcskészülékek.

2013. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt hogy hardverileg gyengébb?
2013. febr. 23. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Az S2-ben 2magos Exynos van, a Plus-ban pedig 2magos valamilyen gyengébb proci. Ezt onnan tudom, mert az Antutu-ban az S2 10000pontot ért el az S2 Plus pedig 6000pontot. Ráadásul az S2plus-ban csak 8gb belső memória van, és a felhasználó csak a felét kapja kb.
2013. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszóval S3t esetleg S2t is érdemesebb venni mint S2 Plust?!
2013. febr. 23. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Az s2 plus marhára nem éri meg az árát.

Mondjuk az s2 se, mert sokkal jobb nála ugyan annyiért egy Xperia S.

2013. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!