Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Húsvétra szerintetek várható...

Húsvétra szerintetek várható akció a T-mobilnál?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nem vagytok jósok, vagy jövőbelátók :D de azért érdekelne a tapasztalatotok,

xperia u-ra vagyok kíváncsi egyébként :) most 55.000 dominóval, és az érdekel hogy lemehet-e az ára 45.000 körülre? csak dominó érdekel!!!



2013. febr. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Internetes webshopokban a hálózatfüggő új készülékek között van 43,800ért is. Én is találtam ilyen oldalt 43,800 új igaz t függő, de most is az vagyok így nincs gond.
2013. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha független boltokban veszed meg ott olcsóbb. telenornál is. ott lesz húsvéti akció.
2013. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a függetleneket már néztem, de ott házhozszállítással együtt drágábbra jön ki, telenort meg nem akarok mert nálunk az egész család t-mobileos :/
2013. márc. 15. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, most vegyél.
2022. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostmár lekéstél. Jövőre ujra lesz akció.
2022. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!