Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 9320 vélemények?

BlackBerry 9320 vélemények?

Figyelt kérdés
Érdemes meg venni? Miket tud? Gyors? Aksija mennyit bír?
2013. febr. 23. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

BlackBerryk jók, egy körnek.

Azt vegyed figyelembe, hogy BlackBerry Internet szolgáltatás nélkül kb használhatatlan lesz (BIS, legalább). Ez Magyarországon havi 2-5 ezer forintba kerül. Ezzel tudsz emailezni, beépített térképet használni, programokat letölteni.

BlackBerrykről általánosságben el lehet mondani, hogy gyorsak, és az akksijuk is szívós, de nem az Android/iOS célközönségének készülnek első sorban (bár az új rendszerük már igen, de az más kérdés).

Hacsak nem BlackBerryt akarsz venni mindenképpen, mert jó okod van rá, akkor ne vedd meg.

2013. febr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A mostani telefonomon elő van fizetve minden hónapra 100mega internet, tehát ezzel szerintem nem lesz gond. Készülék cserét akarok, mert a mostani Xperiám már a halálán van. És lehet hogy 0ft-ért csak BlakBerry-re tudom cserélni.
2013. febr. 24. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértetted az #1 válaszát.

A BB nem android, nem iOs, egy más rendszer, legnagyobb elönye az üzenetkezelés, ha játékra kell, akkor inkább egy android.

A BIS nem egyenlő a mobilnet előfizetéseddel, ezt olvasd:

[link]

2013. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!