Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C7-re hogy tudok új...

Nokia C7-re hogy tudok új főképernyőt hozzáadni? (symbian Belle van rajta) a "Főképernyő-> Opciók-> új főképernyő hozzáadása" nem működik, mert amikor arra megyek, h opciók, ilyet nem is dob ki.

Figyelt kérdés

#Nokia #Nokia C7 #Symbian Belle #új főképernyő
2013. febr. 23. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
mennyi főképernyőd van? Ha elérted a maxot akkor az opciót kiveszi. Ha korlátlan főképernyő számot akarsz egyedi romot kell feltenned amibe ezt beleszerkesztették.
2013. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak három, úgy tudom 10 a max( a kis könyv ezt írja)
2013. febr. 23. 20:55
 3/3 anonim válasza:
én szerintem 5 a max, de vannak modok,(flashelhetsz is, de az veszélyes!) amivel lehet akármennyi, vagy ha úgy akarod, akkor egy se lesz. de sokat nem érdemes kirakni, mert az én tapasztalatom szerint akkor nagyon fagyni fog.
2015. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!