Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok semmit sem...

Miért nem tudok semmit sem telepíteni, androidos okostelefonomra?

Figyelt kérdés
2012 novemberében vásároltam új zte atlas 3.5w készülékem. Eddig semmi probléma nem volt, de az utóbbi idõben már semmit sem enged feltelepíteni a play árúházból. letõlti az appot majd kiírja hogy nem áll rendelkezésre elég tárhely. Oké akkor nézzük csak meg jobban. a belsõ tárhely 30mb szabad. hmm gondoltam talán ez alá nem enged lemenni. Elkezdtem törölgetni. jó lett. aztán késõbbmegint jött a baj, de volt 50mb szabad hely. na megint törölgettem appokat és most ott tartok hogy van kb. 5 app, mind SD -n, 95mb tárhely a telefonba. 6giga szabad as SD -n és már megint nem enged letölteni semmit. Szinte semmit. a pár kb -os appokat engedi. de ami akár 1,5mega fölött van, arra mind ezt irja. Már probáltam a gyári visszaálítást is,sokat nem javított a helyzeten. A válaszokat elõre is köszönöm.

#telefon #Android #ZTE #Atlas #nem áll rendelkezésre elég tárhely
2013. febr. 23. 23:53
 1/8 Klayura válasza:

Szia. Valószinűleg nem elég a tárhely, ugyanis a mai telefonokban már az is bele van építve, hogy amit letöltesz, és a telefonra feltelepítesz, legyen elég hely a letöltött, és a feltelepített fájlnak egyaránt.

Szerintem vegyél bele microSD-t.

Ja és nézd meg hogy a letöltött tartalmak telepítése engedélyezve van-e.

Remélem segítettem.

2013. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem igazán. van SD-kártya. 8gb abból 6 szabad. Gondoltam hogy nincs elég hely a telefonon. mert különben nem lenne probléma. Alig van fent pár program. viber, go launcher, szókeresõ. go battery saver, hill climb racing, opera... 70mb szabad hely. 1tap cleanert, clean mastert futtattam. Nem segített. több helyet nem tudok spórolni mert ezeket az appokat minden nap használom :S... amir engedett azt Sdre tettem.
2013. febr. 24. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
SD-re nem lehet telepíteni, mivel onnan sokkal lassabban tudnának betöltődni a data-fájlok. A játékoknál pl. csak a High-Score-ok, a mentések, a zenék/hangok és azt hiszem, hogy a textúrák vannak az SD-n, a data-fájlok, amik nélkülözhetetlenek a játék betöltéséhez, mind a belső memóriában vannak.
2013. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez így nem teljesen igaz. Csak a leg alapvetõbb fileok lesznek a telefon memoriájába téve. hoszen ha valaki letölt egy 1gb-os játékot akkor nem a mentések tesznek ki 990mb-ot. lehet játékolak sd-re áthelyezni és én át is helyeztem. Az én problémám az hogy VAN HELY A TELEFONOM TÁRHELYÈN egészen pontosan 72,23 -Mb, azt mégsem tudom felhasználni. Régen jó volt. Tudtam akár 5MB szabad helyig telepíteni az alkalmazásokat most annál jóval több hely van, de mégsem engedi telepíteni az alkalmazásokat. próbáltam azt hogy talán az alkalmazás hibája, de olyan appokat sem enged telepíteni amelyeket régebben engedett...
2013. febr. 24. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az sd-n vannak a programok, a telefonom engedi hogy áthelyezzem őket telepítés után. Egy idő után a telefon belső tárolója megtelik, ha olyan telefonod lenne hogy nem tudod áthelyezni a programjaidat akkor te végül is le lennél korlátozva. Egyébként ha jól olvastam te is át tudod helyezni őket, szóval elvileg engednie kellene a telepítést. Mivel most vetted a telefont, ezért biztos garanciális. Én a helyedben bevinném a szervizbe hogy telepítsék újra az Androidot.
2013. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
át tudom helyezni. És rájöttem hogy csak a playrõl letöltött alkalmazások telepítésénèl írja azt hogy nincs elegesndõ tárhely
2013. febr. 25. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:

#5.:


Igen, engedi, de nem az egész alkalmazást, hanem csak egy részét.

2013. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Jó neked. Nekem, abszolúy semmit sem enged telepíteni. Huawei P9 Lite 2017. Egy ipari hulladék.
2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!