Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kell vírusírtó a telefonra?...

Kell vírusírtó a telefonra? (lent)

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert szerintem nagyon zabálja az aksit, am McAfee Security, és ha nem muszáj akkor letörölném..:D

2013. febr. 24. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kell rá. Xperia telefon, mi?
2013. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen,az! :) sony xperia u
2013. febr. 24. 13:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha 4.0.x ICS van már rajta akkor ne csodálkozz.

Vírusirtó felesleges, viszont az előfordulhat, hogy van egy olyan letöltött appod, ami szarul van megírva, és nem képes passzív állapotba ugrani, amikor kilépsz belőle, tehát továbbra is aktívan fut a háttérben.Ha nem kell a 3G, akkor kikapcsolhatod, fényerőt lejjebb veheted, úgysem süt most a Nap, stb.Egyébként az alkalmazáskezelőben a futó szolgáltatások/folyamatok rész-nél úgyis ki fog derülni, hogy mi az, aminek nem feltétlen kellene futnia.

2013. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, még mindig nem jöttem rá h mi lehet:( az nem lehet hogy a led csík?
2013. febr. 24. 14:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet.Elenyésző a fogyasztása minden más hardveres komponenshez képest.
2013. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
akkor nemtudom..a játékaim:bad piggies,vector,temple run2,drag racing..akkor ezek? mert a többi appom alap
2013. febr. 24. 14:40
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a futó folyamatokat lecsekkolnád?

Ott ami nem kell app, azt úgy is le tudod állítani kényszerítéssel, és aminek nem kell feltétlenül futnia, az nem is fog újra elindulni...

2013. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azt tettem,és köszi:) talán jobban fogja bírni:D
2013. febr. 24. 15:55
 9/17 anonim válasza:
nekem is sony xperia u-m van már hónapok óta. és van rajta vírusirtó (AVG) is van rajta. és anak van egy tök jó widgete amivel egy gobnyomással kitudom lőni az appokat és ezt mindig megcsinálom amikor elteszem a telóm meg amikor előveszem. és sok játék van rajta persze nem sokat használom őket de nekem így is kibírja 2 napig ha nem feszítem túl.
2013. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
írok privit :D
2013. febr. 24. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!