Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogja a telefonom a...

Miért nem fogja a telefonom a wifit?

Figyelt kérdés
A telefonom mostanában elég rossz , mert ha belépek egy alkalmazásba azonnal bezárja. Ilyenkor mindig újra indítom és utána jó lesz. De most meg már a wifit se fogja, mert ha bekapcsolom akkor nem jelennek meg a hálózatok , hogy melyikre akarok rácsatlakozni . Semmit nem jelez. Valamit én állítottam el? Mert már mindent összevissza állígattam , de akkor se lett jó. Hétfőn visszük szervízbe , de azért kérdezem meg , mert hátha valami én álítottam el. Segítsetek!:D /Sony Ericcson Xperia mini pro telóm van/

2013. febr. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
gyári visszaállítás volt már? a szerviz is ezzel fogja kezdeni
2013. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, nem volt még. De ezen a telón hol lehet gyári beállításokat visszaállítani?D:
2013. febr. 24. 13:40
 3/5 A kérdező kommentje:
na megtaláltam remélem ezután már jó lesz:D
2013. febr. 24. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szoftveres bug volt, ami sanszos (<3 android) akkor megoldja a problémádat.Ha hardveres hiba (amit nem hiszek, mert az appok is elkezdtek FC-zni, bár ez ram hiányra utal, viszont a wifi-nek mennie kéne attól) akkor viszont szerviz.
2013. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár jó lett:D csak visszállítottam a gyári beállításokat és már minden jó:)
2013. febr. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!