Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez már? Felraktam a Gta 3...

Mi ez már? Felraktam a Gta 3 10th anniversaryt Dataval együtt mégsem működik?

Figyelt kérdés
Az van, hogy felraktam sd dataval együtt a GTA 3 10th Anniversaryt, mivel nincs wi-fim én raktam fel a datát, az LG Optimus Net-emre. De még mindig ilyet ír ki, hogy "You need to download additional files over the internet in order to play the game." Miez? Valaki segitsen már felrakni vagy valami.

2013. febr. 24. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz helyre raktad be, vagy a fájlok alapból rosszak.
2013. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi gond, akinek nem eredeti mindig ezt irja ki :) mindössze annyit kell tenned, hogy a legelején elfogadod az EULA-t, majd mikor kiirja hogy töltsél le dolgokat, nyomj egy vissza gombot, majd egy home gombot. ekkor a főképernyőn leszel, egy GTA-s ikonnal az értesítőben. húzd le fentről az értesítőt, és nyomj rá arra hogy Return To Game ;) müködni fog, legalábbis 90%-ban ez használ
2013. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!