Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok letölteni játékot?

Sagipetra kérdése:

Hogyan tudok letölteni játékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Iphonom van! Már nagy nehezen de rájöttem hogy hogyan tudok játékot letölteni az app store segítségével viszont ahogy én tudom kell hozzá bankártyaszám is amit nem szívesen adnék meg se a szüleim! Szóval ami a lényeg hogy hogyan tudnék bankártyaszám nélkül letölteni játékot?? Vagy nem lehet másképp?:/

2013. febr. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

de lehetseges. probalj letolteni egy ingyenes appot es igy lehetoseged lesz regisztralasra. lesz olyan opcio hogy kartya nelkul, ez kell neked. :) Csak akkor tudsz igy ha ingyenes appot probalsz letolteni.


egyebkent miert nem akarod megadni a kartya szamodat?

2013. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert a szüleim félnek hogy levesznek a kártyájukról pénzt! nekem meg nincsen bankártyám szóval.. és köszi remélem menni fog:D
2013. febr. 26. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vásárolsz vele akkor egyértelmű hogy vesznek le róla pénzt. :)

Ha nem, és csak ingyenes appokat töltesz le akkor nem vesznek le róla semmi pénzt.

2013. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!