Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-at szeretnék...

Kondaska kérdése:

Samsung galaxy s3-at szeretnék venni. Szerintetek mennyire jó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hábé, ki mondta ezt? ha mutatsz nekem cikket, vagy játékot, ami igényli a négy magot, akkor nem szóltam, de feltételezésekre nem tudok mit mondani...
2013. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te vagy egy nagy feltételezés. Tájékozódj kicsit. Egyébként ha belegondolsz, 2 mag pörög 100%-on, vagy négy mag 40%-on. Energiatakarékosabb is.
2013. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Meg például a legújabb játékok, főleg a Tegra Zone editionok simán megeszik a négy magot. Aztán ott a 10 bites Full HD videó lejátszás.
2013. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
[link] - hábé, bocs, ezt sztem csak telóról fogod tudni megnézni (ha egyáltalán nem törlik a modik a linket, am elég annyit beírni, hogy "android játék 4 processzormag"). érdemes csak az első 10 hsz-t átnyálazni. vhogy a 99% egyazon véleményen van, valszeg nem véletlenül.
2013. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is regisztrált tag vagyok a Prohardveren jó ideje,olvasgatom a fórumokat,informatikus középiskolát végeztem. Elolvastad igazából a többi dolgot is, amiről írtak, valamint amit ÉN írtam? Ha nem tetszik nem veszed meg és kész.
2013. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy nem tetszik! Már leírtam, hogy minden respect az S3 iránt. Ne gondold, hogy elvakult fanatikus vagyok, aki mindenképp kitart a Nokia T100 szintű telefonok mellett, de ha nekem egy sima S elég a rengeteg netre, filmre és HD játékra (pl. Most Wanted, NOVA 3), akkor az S3-at (nem is az S2-őt!) kissé túlzásnak tartom. Más lenne persze, ha pl. PC helyett is azt használná a kérdező.
2013. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!