Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI lehet a hiba? LG ARENA/KM90...

MI lehet a hiba? LG ARENA/KM900 Lefagyás! Szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Remélem van itt olyan ember, aki tudna segíteni . Már kb fél éve szenvedek a telefonommal, ami egy LG KM900-as . Kb két és fél éves a telefon,szóval garancia már nincs rajta. Meg voltam vele elégedve, de az utóbbi időben gyakran lefagy az érintőképernyője. Nagyon idegesítő tud lenni, amikor látom hogy hívnak,de nem tudom felvenni. Most jelenleg ott tartok, hogy az érintőképernyő alsó fele néha működik,néha nem . A felső része viszont egyáltalán nem . Mi lehet a baja ? Szoftverfrissítés ? Néztem pár oldalt, de nem találtam megoldást . A telefon gyári programja azt írja,hogy nem lehet, és nem is kell frissíteni, mert ez a legjobb, és legújabb verzió, ami rajta van . Próbálkoztam a gyári beállítások visszaállításával, de az sem sokat használt neki sajnos . Aki tud bármilyen segítő információval szolgálni, nagyon hálás lennék, ha leírná nekem ! Kérlek segítsetek ! Előre is köszönöm !!! :)

#lefagyás #LG Arena #LG KM900 #Érintőképernyő lefagy
2013. febr. 24. 20:02
 1/1 anonim válasza:
Szervíz
2013. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!