Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mekkora képernyő...

Szerintetek mekkora képernyő méretű okos telefon a legjobban használható, legideálisabb?

Figyelt kérdés
Androidban gondolkodom.

2013. febr. 24. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

4.7-5"

5"-nél nagyobb szerintem már túl nagy, 4.7" alatt meg kicsi. Elsőnek a 4.7" is lehet nagynak tűnik, de pár napos használat után már hozzászokik az ember, és örül, hogy nem vett kisebbet.

2013. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 4 inch ideális, szerintem ízlés kérdése. Nézd meg, mekkora a különbség pl. egy Galaxy Note és egy Xperia Mini között, eléggé tág intervallumban mozog a kijelzők nagysága.
2013. febr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 4"-4,5" az ideális.
2013. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Igazából dual SIM-es telók között nézegetek és hezitálok a HTC Desire V és az ALcatel One Touch 997d között. Alcatel erősebb és 4.3 collos kijelzője van, HTC-nek 4 collos és gyengébb viszont HTC. És nem tudom, hogy nem nagy-e a 4.3? Kicsit félek az Alcateltől mint márkától. Szerintetek?
2013. febr. 25. 08:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem 4,7"-5,5"-ig ideális és kényelmes használni meg még ezekre mondom azt hogy telefon.Nagyon maximum a 6"-re is azt mondom még de a fölött már inkább tabletet veszek.
2013. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Vagy a Galaxy S duos, de azt a tesztek eléggé lehúzták.
2013. febr. 25. 08:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb annál jobb.
2013. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam is a 4"-4.3" a nyerő,az ettől.nagyobb nekem már tablet.
2013. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 dirtboy ***** válasza:

én 4,55től kisebbet nem fogok venni,most is egy 4,55os van kiszemelve.

igazából nem csak a képernyő méret számít hanem az is hogy mekkora a teljes telefon méret.

a telefon vastagsága is fontos kezelhetőség szempontjából azoknak akiknek kis kezük van.

nekem sincs nagy de sokan panaszkodnak hogy nem érik át rendesen a kijelzőket úgy hogy egy kézben tartják a telefont.

én a nem túl nagy kezemmel átértem a sgs3 képernyőjét /4.8"/,sarkait mindent.

ez annak köszönhető hogy nagyon vékony.

szóval mielőtt le írsz egy telót a képernyő mérete miatt előbb nézd meg a telefon méreteit is mert nem biztos hogy nagyobb mint egy 4,3al szerelt készülék.

2013. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Gevyapu válasza:
Szerintem a 4.3 az idealis es szerintem inkabb az Alcatelt valaszd
2013. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!