Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent a "vásárlásra...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Mit jelent a "vásárlásra fordítható összeg" a mobiltelefonban amikor bebillenytűzi az ember a *102#-t?

Figyelt kérdés
hogy lehet azt feltölteni és mire lehet "fordítani", netezesre lehet?

2013. febr. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt hívják univerzális egyenlegnek. Ez akár T-pontban, My T-Mobile-on keresztül, illetve ATMben is feltudod tölteni. Nagyon sok mindenre használható a hirdetésfeladástól,a mobilparkoláson át, egészen az állatkerti belépőig. Sajnos netezésre nem lehet használni.
2013. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és hogy lehet feltölteni, valamint gyakorlati hasznát venni

egy parkolásnál nem az egyenlegről jön le? hagyományos telefon, nem okos. a két számla, egyenleg és vásárlásra fordítható egymástól függetlenül működik?

2013. febr. 28. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor feltöltöd az egyenleget, pl. T-pontban vagy ATM-ben választhatod, vagy mondanod kell, hogy az univerzális egyenlegedre szeretnél tölteni. A domino kártyával lebeszélhető az univerzális egyenleg, a havidíjasnál viszont külön működik, ott csak vásárlásra lehet felhasználni. A havidíj esetében nem kell tölteni, van egy összeg, amit "megelőlegez" a szolgáltató, ez a havi számlában lesz kiszámlázva, ha vásárolsz.

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy bármilyen telefonnal igénybe vehetőek ezek a szolgáltatások
2013. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szia

kösz az infot, kártyás vagyok


azt még meg tudod mondani, hogy egy v3-as Motorolat hogy lehet netezésre bírni, mert eddig mindig ahányszor megnyomtam a net gombot csak kereste, de nem "találta", kapcsolódni akart, nem sikerült neki.


linkeltelek

2013. márc. 1. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ellenőrizni kell, hogy megfelelő APN-ek vannak-e beállítva, illetve nem árt, ha egy jó mobilnet díjcsomagot is rendelsz mellé, mert ha nem csak pár másodpercig szeretnél netezni, a díjcsomagokkal olcsóbb. A mobilnet díjcsomagokat itt találod: [link]

Az APN beállításokkal kapcsolatban a legegyszerűbb és olcsóbb, ha hívod a 1430-at és kéred, hogy SMS-ben (!!!) küldjék le a készülékedre a beállításokat. Ezt az SMS-t eltudod menteni és onnantól a készülék net képes lesz.

Remélem tudtam segíteni

2013. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
majd kiprobalom, visszaneznel erre a kerdesre a jovoben?
2013. márc. 5. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze:)
2013. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!