Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem enged alkalmazást telepíte...

Nem enged alkalmazást telepíteni azt írja nincs elég hely pedig van miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy zte blade 3 am már rootoltam és cyanogenmod9 van rajta. Egyszer fölraktam az n7 playert és az unlockert lucky patcherrel föltörtem de egyszer letöröltem. Most szeretném újra rakni és azt írja nincs elég szabd hely. Mem kártyán még van 4 giga szabad hely, telón pedig 2. Hogy lehetne megoldani a problémát?
2013. febr. 25. 17:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Kicsit furán írtam de siettem :D
2013. febr. 25. 17:58
 2/2 anonim válasza:
Nem nagyon értek a telefonokhoz,de nekem is ilyesmi problémám volt,azt mondták az üzletbe hogy ezzel nem tudok mit csinálni,mert amiket rárakok majd letörlök árnyék fájlokat hagynak és foglalják a helyet vagy valami ilyesmi,leformáztam az egész telefont és akkor tudtam rá megint letölteni,de akkor ugye eltünik amit eddig letöltöttél
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!