Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudjam beállitani a...

Hogy tudjam beállitani a vodafone-os telefonomon, hogy vegyen le 1000ft-t de, egesz honapba tudjak facebookozni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy kell küldjek a egy üzenetet valamilyen 'kodal' levesz a telefonomrol 1000-ft cserébe egesz honapba tudok Ingyen netezni..

Edig NAPIJEGYET használtam..naponta 200-ft vesz le..demivel én mindennap szoktam az internetet használni ezért elég gyorsan le megy a 2000-ft-t ..Sokkal jobb lenne ez a havi 1000-ft. Most is telefonrol vagyok és nemtudom megnézni a neten a kodokat meg ezeket,valaki segitene ,hogy mit küldjek a vodefone-nek?


2013. febr. 25. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!