Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesznek a fizetett alkalmazá...

Elvesznek a fizetett alkalmazásaim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letöröltem a gmail fiókomat amelyet nem szoktam használni. Miután letöröltem rájöttem, hogy azzal a gmail fiókkal voltam bejelentkezve az androidos telefonomra (Xperia x10).

Kérte a jelszavat és beírtam, de nem fogadta el mivel a fiók már le volt törölve. El próbáltam távolítani a fiókot a telefonomról de az írja hogy "Néhany alkalmazásnak szüksége van erre a fiókra, amely csak akkor távolítható el, ha a telefont visszaállítja a gyári alapértékekre".Van egy tucatnyi alkalmazás ami megvettem pénzért és ha visszaállítom a telómat akkor félek, hogy elvesznek. Akkor el fognak veszni? Memória kártyáról is törlődik minden?



2013. febr. 25. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Ezért ésszerű olyan accounton megvenni a programokat, aminek tudod a jelszavát, és hosszútávon használod.


Ha jól emlékszem,(de nem biztos) talán meg lehet adni fiók készítésénél egy másodlagos e-mail címet ahová elküldi a jelszavadat.

2013. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
innen le lehet tölteni a legtöbb fizetős alkalmazást is: www.apktops.com. Sajnos szerintem más módja nincs a pótlásnak.
2013. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!