Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PC-ről SMS küldés Android-nál?...

PC-ről SMS küldés Android-nál? Létezik olyan alkalmazás amivel számítógépről tudok SMS-eket írni és küldeni Androidos (SONY) telefonnál? És nem a tapi-mobillal?

Figyelt kérdés
Régebbi Java-s mobilnál a Sony PC Companion tudta ezt, de az új Androidosoknál már nem...??

2013. febr. 26. 08:03
 1/3 kukuri válasza:

Szia!

Nem értem a kérdést. PC ről akarsz SMS-t küldeni vagy androidos telóról?

Vagy esetleg androidos telefonról de interneten keresztül?

2013. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt szerettem a régi Sony ELM mobilomban, hogy SMS írásához és küldéséhez használhattam a PC-t.

- Nem internetes megoldás.

- A mobilt kábellel a géphez csatlakoztatva, a PC Companion szoftverrel (a gyári ingyenes Sony program), tudtam SMS-t írni és küldeni - de ez még a régi Java-s (?) op.rendszerű mobil.

- Így nem kellett mobilon gépelni, ill. hosszabb szöveget másolással is be tudtam illeszteni.

- Tulajdonképpen a mobiltelefon küldi az SMS-t, de a számítógépről vezérelve


Ahhoz kérnék tanácsot, hogy Androidos mobilról ezt milyen PC szoftverrel végezhetem? Ismer valaki erre megoldást?

2013. febr. 27. 22:06
 3/3 Sacamura válasza:

Én is épp erre kerestem valamilyen megoldást. Találtam egy egész jó programot. A neve MightyText. [link]

Ez internetes megoldás, nem usb kábelal működik hanem egy weblapon elhelyejezett program segítségével, de úgyan úgy a telefonról küldi és szerintem igy még kényelmesebb is mint kábel segítségével.

2013. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!