Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 620 vagy Desire X?

Lumia 620 vagy Desire X?

Figyelt kérdés
esetleg más telefon hasonló árkategóriában

2013. febr. 26. 14:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

60-70 ezres kategóriában még Xperia P jöhet szóba, ami a Desire X-nél mindenképp jobb, viszont Lumia 620 nagyon brutál hardveresen.

Viszont kérdéses, hogy mit érsz WP8-on az erős hardverrel? Játék szinte egyáltalán nincs rajta, programoknak meg felesleges a Snapdragon S4.


Szóval döntsön az OS.

2013. febr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jo telefon a Lumia 620, az arat megeri, es ha csak kommunikaciora/netre/zenere/videora kell akkor tokeletes. Droidbol en csak csucskategoriat veszek, nem birom ha megakad a rendszer barhol is. De ha esetleg leirnad hogy pontosan mire is kell, konnyebben tudnank tanacsot adni.
2013. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
eddig androidos telefonom volt ( igaz csak alsókategóriás ) és gyakran lefagyott stb. úgy hallottam , hogy az androidos telefonok közül a csúcskategóriásokon fut rendesen a rendszer. amúgy netezésre , játékra , zenehallgatásra kéne
2013. febr. 26. 14:34
 4/26 A kérdező kommentje:
még szóba jöhet a Lumia 520 ami olcsóbb egy tizessel mint a 620
2013. febr. 26. 14:35
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, ha neked netezésre kell, zenére meg játékra, akkor mindenképpen androidosat vegyél!

ha csak azért kell, hogy legyen, akkor beérheted egy lumiával, de azt nem ajánlom, mert egy ócskavas!

2013. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha a jatek is fontos akkor en is inkabb valami androidosat javasolnek, sajnos nincs tul sok jatek WP-re, meg szerencse hogy en nem jatszok a telefonomon :D
2013. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%

Miért lenne Ócskavas a 620?Mikor a WP az iOS stabilitását és sebességét hozza egy alsókategóriás droid hardveres szintjén is(Lásd: Lumia 610)


Ha a sok játék is mérvadó, akkor droid, de ha nem vagy nagy játékos, akkor a Lumia 620 is tökéletes lehet.

2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

nos alapból nem lenne semmi gond a géppel, csakhogy mit érsz egy stabil rendserrel, ha éppenséggel totál nem tudsz vele mit kezdeni?

android - wp8 szintjén ez olyan,

mint fura módon windows - linux...

igen, az android a linux a wp meg a windows, de míg winre van sok program de linuxra egy sem, addíg wp8ra kb semmi androidra meg sok!

2013. febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Hogyha neked csak annyira kell, hogy "netezésre , játékra , zenehallgatásra kéne". Akkor tökéletesen elég a Nokia lumia 620. Azon wp8-as rendszer van.

Szerintem jobb egy filléres wp, mint egy fillére android. Azért mert a fillére android bugos, szar, nincs optimalizálva normálisan.


[link]


Az is fas.zság, hogy nincsen rá alkalmazás és játék. Sok idióta barom állat úgy nyilatkozik a rendszerről, hogy még soha nem használta... Az alkalmazások száma 130 ezer fölé nőtt. Amik futnak a wp7-es telefonokon, azok futnak a wp8-asokon is. Ja és minden androidos alkalmazásnak van wp megfelelője. Ezt volt droidosként kijelenthetem. Igaz hogy az androidra több az alkalamazás, de nem csodálom, ha annak 90% marhaság, vagy ha van 50ezer zseblámpa app.


[link]


Ha esetleg megveszed a telefont, akkor itt van pár játék amikkel én játszok, direkt kigyűjtöm neked. És azoknak akik olvassák ezt a bejegyzést és wp-s telefonjuk van, vagy most készülnek venni.


Ezek ingyenes játékok.


-Ant Smasher (Egy kedvenc)

-Archer

-Pipes

-3D Brutal Chase

-AE 3D Motor

-Air Assault

-Amoba mini

-Breakout

-Bubble Birds 2

-Clash of the Planets (Ez is jó, de engem mindig felidegel)

-Contract Killer (Szerintem nagyon jó)

-Wordamen

-Drag Race

-FrogSling (Jó pofa)

-Kamikaze Race Free

-Pencil Blade

-Pipes (Hát ez is ki tud akasztani...)

-Snake (Ez is jó)

-Sorting Block

-Space Tube FREE

-Tap The Birds

-Traffic Race 3D Free

-Big Guns Tower Defens (ez nagyon jó mégse hozza be a játékok elején ha nem keresel rá)

-Mou (Androidon Pou a neve)

-Air Soccer Fever

-Bomberman vs Zombie (ezt szintén nem hozza be az elején)

-FastBall 2



Szóval ha egy stabil rendszerű telefont szeretnél, akkor lumia. Abból is wp8-as


NOKIA

lumia 520


[link]


NOKIA

lumia 620


[link]


NOKIA

lumia 720, igaz ez 73 ezer.


[link]


Oldalak ahol informálódhatsz. (Persze ha érdekel)


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni. Ha véletlen kérdésed van, akkor írj. Ha tudok, segítek.


"Az Android végülis egy tök jó rendszer. Tök jól megtanított rá, hogy soha többet nem kell..."

2013. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Ez az, amin mindig nevetek, ha nem haragszol meg.


"Wp-re kb. semmi, androidra meg sok!"

Csak WP8-ra tavaly óta van 135 ezer app kb. de mivel. visszafelé komaptibilis, mellé csaphatod a wp7-re írt kb. 150 ezer appot is.És hogy androidra sok lenne?Jah, 5 ezer fingős-böfögős játék, 40 ezer launcher téma, 600 féle fájlkezelő, ami ugynaazt tudja, stb...így könnyű 400 ezer felé menni.


De közelítsük meg máshonnan a dolgot.Kit érdekel őszintén, hogy hány app van a marketplace-en?1.A google playnek kb. 2 év előnye van, ezt azért érdekes módon a számháborúzók elfelejtik.2.Egész életedben nem használsz-próbálsz ki ezernél több alkalmazást, nemhogy akár 100 ezret, vagy 400 ezret.Felesleges volt ráadásul határozatlan számnevekkel(nemhogy számokkal) dobálóznod.Sok-kevés.


De azért én összehasonlítanék egy Lumia 610-et akár egy vele egy szinten lévő galaxy Gio-val, vagy minivel...


Kérdező, te pedig továbbra is törpölj azon, hogy melyik OS-t akarod használni, ha sikerült eldöntened, akkor középkategóriában mindkét általad kiszemelt teló jó.

2013. febr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!