Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom Nokia Lumia...

Tonny88 kérdése:

Miért nem tudom Nokia Lumia 610-es telefonomat gépre csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Hiába dugom rá a gépre a telefont USB-vel, egyszerűen a Total Commender nem ismeri fel vagy nem tudom, de nem jelez új hardvert. Lehet, hogy csak azért nem tudom mit kellene csinálni mert műszaki analfabéta vagyok, de az előző telójaimmal még nem volt ilyen gond.
2013. febr. 26. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez a Zune Player nevű zenelejátszó szükséges, mint az iPhone-nak az iTunes.WP7.x-nél nincs usb mass storage mód, ne is próbálkozz vele feleslegesen.


Töltsd le a zune-t, telepírsd fel, regisztrálj, és azon keresztül fogsz tudni szinkronizálni mindent a teló és a gép között.

2013. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telepítsd*
2013. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :D
2013. febr. 26. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!