Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb okostelefon...

Melyik a legjobb okostelefon 50, max 60 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Amire használnám: böngészés, zenehallgatás, pdf, word dokumentumok olvasása, néha navigáció, és 1 komolyabb játék (Vice City). T-mobile-nál venném, előfizetéssel.
2013. febr. 26. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem úgy jött be, hogy vettem egy 4000Ft-os egyszerű telefont, meg egy nexus 7 tabletet 60.000-ért. Nem tudom neked így megoldható-e, de nekem bevált
2013. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nekem elég húzós lenne úgy.
2013. febr. 26. 21:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs 1 nullát elnéztem... Átgondolandó, de ha valaki tud egy jó ár/érték arányú telefont ennyiért, ne tartsa magában :D Nem vagyok márkafüggő, bármi érdekel.
2013. febr. 26. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Most miért kell ugyan azért két kütyü egy helyet?

Ennyiért a legjobb az Xperia Sola, vagy ha rá tudsz szánni 65000-et, akkor az Xperia P.

A Sola elviszi a Vice City-t, a P meg röhögve.

2013. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!