Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy 100000 ft...

Szerintetek egy 100000 ft feletti okostelefont, vagy egy tabletet és egy olcsóbb okstelefont érné meg jobban venni? Ill. ha valakinek van egy tabletje, egyáltalán megéri mellette okostelefonra költeni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A tablet nem fer a zsebembe, ergo megeri telefonra kolteni.
2013. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy jó okostelefont akkor tabletet alig fogod használni, viszont ha veszel egy jó tabletet akkor a telefonodat nem nagyon fogod használni.

Az a kérdés, hogy úton mennyire akarod használni a cuccokat, egy tablet otthonra sokkal jobb, egy telefon meg útra.

Nekem van egy jó tabletem, és egy szar telefonom, de nekem ez így jó is, mert ha úton vagyok akkor arra elég a telefonom.


Szóval rajtad múlik.

2013. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vehetsz 100e feletti Tabletet, de akkor vegyél mellé pl 1 Tipo-t az alap funkciók miatt. Egyik haverom pl. vett 1 okostelefont, de most vett 1 tabot, és csak a tabot használja. A Telefont csak az alapfunkciókra.

Én direkt nagy telefont vettem, hogy majd akkor nemkell tablet, és tényleg jól megvagyok a Note 2-vel. Sokan mondják, hogy nagy, stb.. De pár nap használat után megszokja az ember. Utána már nekem az is kicsinek tűnt.

2013. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jobb okostelefon mellé nem kell tablet. Mindig is szerettem volna egy táblagépet, de drága volt az olyan, ami tud is valamit felmutatni. Most vettem egy Sony Xperia SL-t, és úgy érzem, nem kell mellé tablet. Elég nagy szinte bármire (4.3 inches kijelzője van), és ezzel tudok telefonálni is, ráadásul nem néznek meg vele annyira a kétes alakok, mint egy vágódeszkával. Ez egyéni tapasztalat, lehet mások pont ellenkezőleg vannak.
2013. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!