Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak SonyEricson Xperia mini pro-val?

Figyelt kérdés

Megéri ilyen telefon venni? Pozitívumok, negatívumok?

Meg egyébként lesz még hozzá frissítés, vagy ezt se fogják tovább fejleszteni?


2013. febr. 26. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lassan 1éve megvan, semmi gondom nincs vele, a szalagkábele fosta el magát 3hónaposan, de gariban cserélték 3nap alatt, az is gyári hibás volt.


ICS van rá gyárilag, tökéletesen fut, JB már nem lesz rá. Viszont van hozzá egy rakat főzött rom amik sokkal jobbak a gyári droidnál.


Ami negatívum lehet az a 3"-os kijelző, de én pont azért vettem mert utálom a tepsiket amik nem férnek el a zsebemben.


Ha valami konkrétum érdekel akkor írj.

2013. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Elég gyors, nem szokott lefagyni? Csak mert most Samsung Gio-m van és nem szeretnék megint mellényúlni...

Ja és online filmet lehet rajta nézni?

2013. febr. 26. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Fagyás nincs, igaz én főzött rommal használom, gyorsnak is gyors, a Dead Trigger mediumon röccenésmentesen megy, és a Shadowgun sem akad. Filmet is lehet nézni vele, megy rajta a flash is.


A Gio-nál érezhetően gyorsabb lesz, plusz jobb a kamerája is, nameg ottvan a QWERTY is.


Ami még érdekelhet az az akkuidő, nekem napi fél-egy óra Viber+Skype-al, egy óra aktív netezéssel wifin olyan két napig bírja,de aktív használattal is megvan az egy nap.

2013. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miui rommal egész használható. Én is szerettem -második telefonnak használva - viszont a slide elég hamar kiszopósodik,gyakorlatilag 3 hónapos korában már erősen lógott (ettől a telefon működött hibátlanul) ,aztán lecseréltem egy xperia mini-re,de kizárólag csak a mérete miatt .

Igazából a lógós csúszopanel kivetelével rosszat nem tudnék mondani róla.

2013. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!