Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei Ascend Y200 okostelefonról?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat kérnék!

2013. febr. 27. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Also kategoriasnak nem rossz, viszon a keves rammal lehetnek gondok qlkalmazasok futtatasanal, idovel elkezd kilepkedni appokbol, vagy meg sem nyitja...En inkabb Sony Xperia Tipo-t vennek kicsit dragabban.
2013. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elirasert sorry, a telefon kijelzo kicsi, a kezem meg nagy.
2013. febr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, inkább egy Xperia Tipo-t vegyél, az alig drágább és sokkal jobb.
2013. febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a szüleimnek tipoja van, nekem Huawei, szerintem az utóbbi ezerrel jobb, hiszen, ha tudod kezelni, akkor nem lesz semmi baja, mindenki írja, hogy az ismerősének ilyen van, és rossz, stb. de igazából honnan tudná? nem ő kezeli!

tipo: nem lehet létrehozni gombnyomásos wps kapcsolatot. ha ilyen összecsusztató ujjmozdulatot csinálsz csak a widgetek látszódnak, a képernyőid nem. nekem a menüje nagyon nem tetszik, nincs meg a hatása!

Huawei: gyors net, remek galéria, sok játék (ha 15MB-ig vannak legfeljebb fejenként), nagyobb kijelző, egyedibb, jobb menürendszer, ha kérdésed van, írj, majdnem 4 hónapja használom, élek Vele (xd) :DDD

2013. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!