Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik se a Market se a...

Fruzs! kérdése:

Nem működik se a Market se a Google play, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem nyitja meg a Marketet egyáltalán a telefonom és a Google Play-en ha letöltök és utána irja is h telepitve, akkor se kerül rá a telefonomra (LG GT540)
2013. febr. 27. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg ezzel : [link]
2013. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az idő nincs jól beállítva,akkor nem fog menni,előbb azt nézd meg.
2013. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen idő??
2013. febr. 28. 11:09
 4/8 A kérdező kommentje:
A linket amit küldtél, azzal mit csináljak? Ott van, hogy letöltés, de utána letölti a gépre olyan verzioban, amit nem tudok megnyitni...neharagudj nem vagyok szőke :D
2013. febr. 28. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
le kell tölteni az oldalról az apk-t és egy filekezelővel megnyitni , engedélyezni kell az alkalmazások beállításainál az idegen forrást.de a telefonnal is letöltheted, akkor nem kell átmásold rá és egyből megvan a lehetőség az alkalmazás elinditására.
2013. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

A telefonon az óra,az jól van beállítva? A rendes időt mutatja? év ,hó ,nap is jó???

2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#1 koszonom,megprobalkozom akkor, #2 igen minden jol bevan allitva rajta.
2013. márc. 1. 00:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Letoltottem telefonnal,de nem engedi megnyitni. azt irja ki h adatkezelesi hiba... :/
2013. márc. 1. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!