Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyik a legjobb és a legrosza...

Milyik a legjobb és a legroszabb teló ezek közül: Samsung Corby i5500 Nokia5230 Samsung Galaxy Mini1 Samsung Galaxy 551?

Figyelt kérdés
Léci senki ne írja ,hogy az öszes szar v. van közöte szar is mert tudom de nem veni akkarok teló csak kiváncsi vagyok:-)

2013. febr. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

ez már hányadik ilyen kérdésed?


vegyél egy xperia tipo-t...

2013. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz venni akkor mi a töknek írtad ki???Csak azért hogy a Gyakori elmondhassa magáról hogy nem 3.500.491 db hanem 3.500.492 db kérdése van azért fölösleges volt.És különben meg is válaszoltad magadnak a kérdést.Mindegyik szar de talán ami a legkevésbé az az a Galaxy Mini.Alaptelónak jó.
2013. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azér kérdeztem mert a tesomnak kell teló és ezek közül akkar választani.

Nem válaszoltam meg magamnak mert arra vagyok kiváncs hogy melyik a legjobb és a legroszabb.

2013. febr. 28. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki válasszon valami modernebbet, ne ilyen 2-3 éve kiadott szarokat...
2013. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 katonaad válasza:

Nekem minim van most.

1 galaxy mini

2 cordy

3 551

4 nokia

2013. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!