Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Videókártya vásárlás (meg...

Videókártya vásárlás (meg néhány kérdés), segít valaki?

Figyelt kérdés

az iponon rakok majd össze egy gépet(nem 2013as játékokra kell hanem pl a football vagy fifa manager legújabb részeire) szerintetek,hogy éri meg:


1,veszek egy kb 30ezres videókártyát de csak 4 giga ram van a gépbe


2,vagy veszek max 20ezer forintért egy videókrtyát és rakok bele 2x4giga ramot ami kit-elve van így dualba fut(mivel nem új játékokra tervezem és ezt gondoltam célszerűbbnek)


-és akkor itt jönne a videókártyás kérdésem:


GDDR5,DDR3,GDDR3...ezt a 3 fajtát láttam..melyik a legjobb faja?


2,tudom,hogy kell valami GPU-t is nézni tehát és teljesen elbizonytalanodtam

-valaki linkelne nekem pár max 20.000ft-os videókártyát az ipon.hu oldalról,hogy melyiket érdemes venni?

Mert nagyon nem vágom,hogy vegyek egy ddr3-as 2gigásat vagy egy gddr5-ös 1 gigásat mert kb ugyan abban az árban vannak..



2013. febr. 27. 19:55
 1/2 Osynho ***** válasza:

1. 4gb rammal nagyon szépen el lehet játszogatni. Nekem is annyim van 7850 mellett, full hd-ban sincs gondom... Túl van lihegve a ram kérdés. Tehát 30 ezres vga + 4gb, amit később lehet bővíteni.


2.vga-ból természetesen a gddr5 a legjobb, sőt, csak ilyet érdemes keresni, ha játékra kell.


3. A gpu a vga része, a központi egysége (graphics processing unit ), tehát azt nem kell külön keresni.


20 ezer körül HD6670 ddr5

25 ezer HD7750

30 ezer HD7770


drágábban gtx650ti, HD7850.


Erre a kategóriára elég az 1gb vram, tehát a ddr5 1gb-osakat kell nézni. Ha 4gb vram lenne rajtuk, akkor se lennének gyorsabbak, tehát a sebesség a döntő, nem a mennyiség.

2013. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ :D
2013. febr. 28. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!