Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » The Dark Knight Rises androido...

The Dark Knight Rises androidon? (lent)

Figyelt kérdés
Sony XperiaP-m van.Haveromnak picit gyengébb telója van de neki nem akad de nekem igen.Valakinek még Samsung galaxy S3-mon islaggolt.Van már a P-vel való kompatibilis verzió?
2013. febr. 27. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire van optimalizálva, vagy az, aki próbál játszani a játékkal, és neki akad, annak lehet, hogy tele van szemetelve a telefonja, és így lefogja, esetleg kevés a ramod. Nálam anno az S2-n is szaggatott jb-n. De ez amúgy attól is függ, hogy milyen rendszer van a telefonon, mert a 2.3-as rendszer nem jeleníti meg olyan szépen a játékot, mint a 4.1 . (Viszont nem tudom, hogy ezek az extra effektek ICS-től, vagy JB-től jöttek be, mert azt vettem észre anno, hogy 2.3-on a Most Wanted-nél nincs semmi tükröződés, vagy hasonló, viszont Jelly Bean-tól már van, és ott képes volt az elején beszaggatni.)
2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most a P-men 4.0.4 van .Nincs rajta szemétmindig csináltam elött ram tisztítást!
2013. febr. 28. 06:16
 3/4 anonim válasza:
Nekem samsung Galaxy Sl en simán fut :) még nem volt olyan h megakadjon, am 4.1.2 van rajta!
2013. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Basszus.. :D ennyire jó még az S1? :)

Lehet be kell szereznem egyet második telefonnak.. :D

2013. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!