Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 tud...

Samsung Galaxy Mini 2 tud navigálni internethasználat nélkül?

Figyelt kérdés
Próbaképp elnavigált rendesen, csak nem tudom hogy ezt most nethasználattal tette-e?
2013. febr. 27. 20:39
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A google maps nem tud offline navigációt (elvileg 7 várost el lehet vele menteni de az erősebb telefonokra való), ha veszel egy ilyen appot akkor lehet.

Én iGO-t használok, ha keresel akkor a Google-ön találhatsz akár kalózos verziót is :P

2013. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem!
2013. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor tölthető le rá IGO amivel tud offline navigálni?

Bocs ha nagyon értetlen vagyok de nem volt még okostelefonom, és kötöttem rá netet is, de nem korlátlan szóval jó lenne ha tudnék nélküle.

2013. febr. 27. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
iGO, Sygic, Navigon is működik offline. Én személy szerint a Sygicet használom, mert elég gyorsan talál jelet. Persze egyik sem tökéletes, de a célnak általában megfelelnek.
2013. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy valahogy működjön, köszönöm a segítséget.

Még annyit, hogy ezeket honnan lehet letölteni?

2013. febr. 27. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!