Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement az Iphone 3g-m?

Tönkrement az Iphone 3g-m?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, itthon jailbreakelni próbáltam a kicsi almát, de nem sikerült, elsőre tök szupi volt de észrevettem hogy nem ismeri fel a hálózatot nem tudok hívni sms-t írni de minden más patent volt, gondoltam csinálok egy rendszer visszaállítást ami nem fejeződött be szerintem mert mindig kiírja hogy nem sikerült telepíteni az xy-t 1015-ös a hibakódot ír ki és most perpill semmire sem tudom használni a készülékem.

kérem aki érti amit leírtam az segítsen rajtam mert a megőrülés határán vagyok .

[link]

innen szerzett infók alapján csináltam a telót

Kérem segítsen aki tud és ne csak a fikázó kárörvendő kommentek gyűljenek



2013. febr. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Elsőre sem ismerte fel a hálózatot?

Használtan vetted?

2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na mondom neked a lényeget. Elősször is tedd a telefont DFU módba. Ez nagyon egyszerű Bekapcs gomb kb 5 másodperc aztán vele együtt nyomod a home gombot kb 8 másodpercig. Aztán felengeded a bekapcsoló gombot és csak a home gombot nyomod 15 másodpercig. Ha ezzel megvagy akkor Itunes restore. Shift -et nyomod miközben a restore-t választod. Itt kiválasztol egy custom firmware-t. 4.2.1 nél nagyobb flasht nem tudsz letölteni. Itt mellékelve küldöm a flash linkjét. [link] Betallózod neki a flash és örülsz ha végigmegy. Miután bekapcsol aztán aktiválni kell és jailbreakelni. Erre ott a redsn0w. Ezt le tudod tölteni innen. [link] ha sikeresen jailbreakelted és a basbandet is átraktad ipad basebandre akkor megjelenik egy plusz menüpont a készülékeden. Ez a cydia. Majd innen letöltöd az ultrasn0w-t. Ez csinálja a függetlenítést. Ujraindítod és készen vagy. Tudom ez elsőre nagyon bonyolult de ha kell segítek , írj nyugodtan ha elakadsz.
2013. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyanúgy nem sikerül telepíteni, viszont ha custom fw-t indítok el akkor 1604es a hibakód
2013. febr. 28. 11:27
 4/7 kukxy válasza:

Szerintem Basebandelve volt a telefon! nekem is volt ilyen problémám, ha jól emlékszem úgy oldottam meg h az újabb redsn0w progiba van egy olyan h ipad baseband downgrade ezt ha megcsinálod rá kell mennie a custom fw-nek!

ne aggódj valahogy megoldjuk én 1 napot dolgoztam vele de meglett!

2013. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valaki linkeljen nekem kérem egy bevállt custom firmwart és annak telepítésének módját
2013. febr. 28. 20:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő köszi a helpet!! az általad leírtak és a youtube segített rajtam, köszönöm mostmár megnyugodtam :)) ISTEN vagy
2013. márc. 1. 01:02
 7/7 kukxy válasza:
Isten azért nem vagyok! :) örülök h segíthettem! :D
2013. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!