Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace duos (dual...

Samsung galaxy ace duos (dual sim) telefonnak nincs "Feketelistája"?

Figyelt kérdés
Ezelőtt a telefon előtt volt egy kínai dual sim-es koppintott Iphone 5-ös és annál létezett feketelista funkció és ennél nincs?Számomra fontos lenne 2 telefonszám miatt aki zaklat és még az üzletbe sem találták meg a feketelista funkciot ahonnan vettem a telot.Feladták. A kézikönyv 5 oldalas és elmutogatja melyik gomb mi az, ennyi. Google-n sehol se találtam ilyent

2013. febr. 28. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Belépsz a telefonba, megnyomod/megérinted a menü gombot, és felugrik a plusz lehetőségek listája.Ha ott nem találod a hívásblokkolás funkciót akkor nézd meg a telefonbeállításokban.
2013. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de abba a menü gombnál csak:hozzáad, háttérkép,keresés,értesitések, szerkeszt, beállitások vannak. A hozzáad, ikonra vonatkozik. Szerkeszt, arra vonatkozik hogy hány lapot szerkesztek a telefonomra ahová tudok ikonokat kitenni.Telefonbeállitás nincs, csak hivásbeállitás. Ott meg feketelistát nem találtam. Valami javaslat?
2013. febr. 28. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor tölts le egy ilyen jellegű alkalmazást a playről.
2013. febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt fel kell telepiteni?Biztonságosak ezek a szoftok?Nem szeretném ha hazavágnáa telefonom egy ilyen szoft.De ha biztonságos akkor meg jol jönne.Valakinek tapasztalata?
2013. febr. 28. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, azok, nyugodtan feltelepítheted.
2013. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minek neked Androidos teló, ha félsz az appoktól... Az a lényege, ombre!
2013. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A play áruházbol letöltöttem a Blacklist + és szuperül megy.Sok funkcio van benne, igaz angolul van, de nem gond nekem.

Helloztok

2013. márc. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!