Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért a SAMSUNG S3 van kikiált...

Miért a SAMSUNG S3 van kikiáltva csúcskészüléknek, amikor a SAMSUNG NOTE 2 sokkal többet tud (pl. a multiscreen, a tollol nem is beszélve)?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

ki mondta, h az s3 a legjobb?

mert annál sztem jobb az i5, meg ügye a note 2 is (csak az már túl nagy)

de jelenleg sztem a sony xperia z a legjobb

2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Csak az volt amikor még nem voltak tőle jobbak.
2013. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A méret a lényeg a mai telefonoknál. Minél nagyobb a kijelző, annál drágább. 2012-es videóösszeállításban az S3 volt a legjobb. Megnéztem az Iphone 5-öt, és a Sony-t. Az utóbbit meg sem említik. Amúgy meg valóban legyőzte az S3-at a NOTE! ÍME:

http://www.youtube.com/watch?v=BHuEGfhfauk

2013. febr. 28. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, mert egy 15 ezres nézőszámú kis hobbivideó aztán valóban mérvadó bármivel kapcsolatban is. Nincs neked munkád, vagy valami értelmes, amit csinálni tudnál?
2013. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Rátappintottál a lényegre. Rokkant nyugdíjas vagyok 2016-ig 29 évesen. Így a technikába temetem magam. Tehát a videó hazudik szerinted.
2013. márc. 1. 14:27
 6/6 anonim válasza:
nincs kikiáltva, csak a samsung azt nyomja. a NOTE 2 rétegteló, mérete miatt főleg, az s3 több embernek felel meg. multiscreenezni amúgy már az S3 is tud. most tényleg az xperia Z a benchmarkkirály, de mind három telefon messze az android igényei fölött van. én most NOTE 2 és a Z között vacilálok.
2013. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!