Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb windows phone...

Melyik a jobb windows phone vagy android?

Figyelt kérdés
erre használnám:játék,internet,fényképezés...

2013. febr. 28. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kettő és fél éve használok windows phone-t és eddig egyetlen egyszer nem fagyott le a telefon.
2013. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kell minden baromságot elhinni amit az idióták összehordanak.

Pl a droid fagy, vagy pláne a wp. Meg, hogy droidra minden ingyenes vagy wp-re minden fizetős. Csak fogom a fejem, hogy a rengeteg tudatlan idióta mekkora baromságokat tud összehordani.


Több, mint 3 éve van droidos telefonom. Lassan váltok iOS-re azt még nem használtam. Wp-je van a barátnőmnek. Ezek fényében írom amit írok.


A droid ma sokkal jobb rendszer egyelőre, mint a wp. Egyrészt a mostani gyári rendszerekre nem jellemző a fagyás, ahogy azt itt a sok buta leírta. Lehet valami huszadrangú gagyi telefonon előfordul.

Sokkal több app van rá, mint wp-re. Ráadásul wp-re sok program nincs meg ami droidon megtalálható. Sok olyan programmal találkoztam aminek csak valami tákolt másolata van. Ezek között alap programok is vannak.

A wp az elmúlt majdnem egy évben sosem fagyott le, pedig nem gyári rendszer van rajta hanem moddolt rom.

Játékra nem igazán jó a wp mivel sok játékot nem adnak ki hozzá. Eleve nem támogatja a buy in app-ot ezért már rengeteg játék kiesik.

2013. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
a windows-úgy lehet fénylépezeni hogy megnyomot a print screen gombot aztán ctrl+c és bemásolot a paintba. szerintem az ablakok :D
2013. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!