Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen skullcandy fülhallgató...

Milyen skullcandy fülhallgató van aminek jó a basszusa és olyan 5-10 ezer között van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem létezik jó Skullcandy fülhallgató.
2013. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ifj.jancsi98 ***** válasza:
0%
nekem az van és tök jó! csak sajna nemtudom milyen fajta
2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak nem veszel Skullcandyt. Van tapasztalatom hangtechnikában. Csicsás, jól néz ki, basszusa is van, de normális zenéhez nagyon gyenge.
2013. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg a jó tanácsot, és kerüld a "márkát". Úgy f*s ahogy van. Sok a mély hang az tény, de a minősége... Semmi dinamika, semmi hangkép... Szóval sz*r ahogy van. (Konyítok is a dologhoz, meg még mielőtt belemerültem ebbe, volt 2 ilyen "csodám". Soha többé ilyet.)
2013. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#2


Nincs viszonyítási alapod, nem tudod egy normális fülhallgató hogy szól, olyan, mintha egy Samsung Galaxy Mini/Y/Gio vagy hasonló dolgot jó telefonnak neveznél, max addig, amíg nem volt egy normális a kezedben.

2013. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hábé nálad mi a normális zene?:d

és ha a skullcandy ennyire ramaty akkor tudnátok mondani vagy ide belinkelni egy olyat ami aránylag jó és olcsó is?

2013. márc. 1. 12:59
 7/13 anonim ***** válasza:
A jó zene, nálam az, amiben nem csak tuc-tuc van. Nem, a dubstep sem az. Azokhoz tök mindegy milyen ócska szart veszel, csak dübörögjön. Nézegess pl. Sennheisereket, vannak 10 körül jó minőségűek. Bár én fejhallgatót nem hiszem, hogy ennyiért vennék, inkább egy drágább, jobb minőségűt, és évekig használnám.
2013. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Kb. ez a belépőszint, ez már sokkal jobb mint egy neon rózsaszín/zöld/kék/lila/sárga Skullcandy

2013. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettek vagy én írtam rosszul.Nálam a fülhallgató az a kisebb fajta a nevében is benne van hogy FÜLhallgató:D.Lehet csak én vagyok ezzel így.Szóval én fülest akarok:D
2013. márc. 1. 13:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, én olvastam félre, nem vagyok valami pihent... (Nyomozó élet :D).


Sennheiser, és AKG füleseket ajánlok (világhírűek a minőségükről), olcsóbb árszegmensben sem rosszak, konkrét darabot nem mondanék, mindegyig másban jó.

2013. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!