Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt GSM boltok átverik a...

Használt GSM boltok átverik a vásárlót?

Figyelt kérdés

egy vidéki nagyvárosban bementem egybe mert nem vagyok a pénzem ellensége,hogy kiadok 45.000-et egy blackberry9105 ért.

Láttam ott 3 at is 29.000-ért..1 hónap garancia.Azt mondta a gyerek hogy újak,de doboz nélkül adja 1 hónap garanciával. tényleg újszerűnek tűnt..szerintetek meg akar vezetni vagy "csomagolás" nélkül ennyire olcsó lenne pont egy használt telefonokat forgalmazó boltban ? Tapasztalat ?



2013. márc. 1. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Kapsz róla számlát meg garanciát. Mi nem tetszik? Blackberryk meg amúgy se felkapott telefonok,lehet meg akar szabadulni tőlük.
2013. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amit én vettem nokiát új volt,fóliával mindennel,csak mivel 2 éve gyártott telefon,evidens hogy olcsó

De párom xperiáját 150ért rendeltük használt telefont áruló boltból,2 év gari,dobozban,előző telóját is ott vettük.

2013. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

45-ért dobozban 2 év garanciával. így meg 25-ért 1 hónap garival. ?


teszem fel veszek egy telefont.2 napig használom de lassú,lefagy stb..beadom újként,a szervízben kiderül hogy nem kóser ezért 25 ért eladják és ráfogják azért ilyen olcsó mert a "gyári beszállítótól" így rendeltük le hogy a vásárló pénztárcáját megkíméljük ?


szóval mondani mindent lehet,különösen egy használt gsm boltban mint érdekelt eladó hogy minél több kütyüt el tudjak sózni.

egy kamerával már ráfáztam évekkel ezelőtt ezért vagyok gyanakvó.

2013. márc. 1. 08:30
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es kérdezőnek..

9105 ös 2009 es gyártmány. boltokban dobozban,2 év garival 45.500 tól árulják még mindig.jól tartja az árát.

azért is gyanús hogy új telefon 25.000-ért kapható.kártyafüggetlen,magyar menűvel

2013. márc. 1. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor ne vedd meg baz@meg, ha gyanus.
2013. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eze a doboz nélküli termékek leesnek általában teherkocsikrol..törvényben meghatározott idejü garanciát kell vállalnia ha ezzel variáll,kersee egy telefonkönyvet,jelezd az illetékes hatóságnak vagy ne vasárolj semmit..dobozt adok nem adok azt adja a pénzedért amire a törvény kötelezi..mert azt mondja újjak,kitérdekel mit mond
2013. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hónap gari.Ez alatt kijön minden hibája.visszaviszed,kész.


de inkább ne vedd meg,kiméld meg a boltot.

2013. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
normálisabb telót lehet venni 30ezer forintért újonnan, mint holmi blackberry-t
2013. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!