Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S3 4.2 -es...

Rajmi97 kérdése:

A Samsung Galaxy S3 4.2 -es android frissítésénél eltűnik a vizes feloldás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért tűnne el?
2013. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta van 4.2?
2013. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mert a lezárás is ilyen jobra balra huzogatos lessz tudtommal. És egy videon sem ládtam, hogy ott lenne a vizes feloldás. És már van 4.2. Mert 4.1.2 urán az jön nem?
2013. márc. 1. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az véletlenül nem CM ???? (Cyanogenmod,főzött ROM)
2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tessék?:O nem értem ezt :S
2013. márc. 1. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom még nincs 4.2, de már útban van, már volt hír is róla, szóval gondolom kérdezőnek sincs, csak előre megkérdezi.


Egyébként milyen videókat láttál? Szerintem még tényleg csak custom ROM-okat, tehát egyik sem a hivatalos 4.2, és ezek általában vanilla/stock Androidot futtatnak, tehát nincs rajta a Samsung UI-ja (MotionWiz), a hivatalos 4.2-ben viszont ugyanúgy lesz MoitonWiz, tehát Samsung elvégez pár módosítást, pl. a lockscreen-nél is marad(hat) az a feloldási módszer, amit eddig megszoktál.

2013. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Királyság köszönöm. Igen amúgy jött egy frissítés és frissítettem deh maradt a 4.1.2 szval nem tom mi volt ez :)
2013. márc. 1. 21:28
 8/9 anonim válasza:
Van egy kiszivárgott ROM, de kissé még bénának tűnt, nem volt elég stabil, így visszatértem a gyári alapokra. :)
2013. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7


Nem csak magát az Androidot lehet frissíteni, lehet a kernelt frissítették csak, vagy valamilyen biztonsági rést javítottak ki, stb.

2013. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!