Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia ION vagy Xperia Z?

Sony Xperia ION vagy Xperia Z?

Figyelt kérdés

Lehetőségem nyílt hozzájutni egy SonyZ vagy egy Sony Ion-hoz, olvastam a specifikációkat és sok fúrumot/hozzászólásokat, de nem tudom eldönteni melyiket vegyem megy és segítséget szeretnék kérni.

Azt szeretném megkérdezni hogy vajon, az összes fogyasztás csökkentő beállításal 3g-s netezésel böngészésel videó nézegetésel, sms-s/email/viber/face használattal és zenehallgatásal +telefonálásal, egy Xperia Ionból vagy egy xperia Z-ből lehet több üzemidőt kihozni, vagyis ugyan annyi használattal melyik bírja tovább?

Játékokkal nem játszok tehát ez döntené el hogy melyiket vegyem meg.



2013. márc. 1. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az Ion többet bír, mivel kisebb a felbontása, ezáltal kevésbé zabálja a hardvert.
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Z-t választanám, az újabb, és ha jól tudom akkor a sony legjobb telefonja.
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A z-t válaszd.
2013. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balázs88 ***** válasza:
0%
Az ION nál a V jobb lenne.
2013. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!