Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7 (P700) ROOT-olás?

Allllli kérdése:

LG Optimus L7 (P700) ROOT-olás?

Figyelt kérdés
Próbáltam ROOT-olni a telefonomat. Fent vannak az usb driverek. Van egy terminálos progi (RunMe.bat) ami elvileg magától root-ol. Viszont amikor kéri a telefon az adataim visszaállítását utána megáll, nem csinál semmit. Bármennyiszer indítom újra a telefont is meg a progit is, ugyaneddig jutok. Hogyan csináljam helyesen?

2013. márc. 1. 18:12
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Próbáld meg ezt! (forrás: prohardver L7 topic)

ROOT

Menete

1. Töltsd le ezt a pakkot. ROOT LG OPTIMUS L7.ZIP [link] Csomagold ki az asztalra.

2. Windows Enabler futtatása rendszergazdaként, (jobb egérgomb a fájl-on és futtatás rendszergazdaként) értesítési területen aktiválni, hogy az on felirat megjelenjen.

3. Telefont bekapcsolni, az usb hibakeresés engedélyezve legyen. (Rendszerbeállítások/Fejlesztő opciók/usb hibaelhárítás legyen bepipálva)A telefonon az usb

kapcsolat módja pedig Lg szoftveren kell hogy legyen.Ezután egypicit várjatok, hogy a számítógép felismerje az Lg szoftver módot.

4. RunMe.bat-ot futtatni rendszergazdaként.

5. Terminálba 1-es pontot választani (normal) utána ROOT your LG optimus L7 majd ENTER

6. Telefon képernyőjén az adataim visszaállítását választani. Terminálba megint ENTER

7. Telefon újraindul 2X és kész is vagy.

Ha a 6. pont után nem történik semmi akkor usb-t kihúzni bedugni és elölről kell kezdeni az egészet. Az lg driver-ek legyenek feltelepítve. Windows 7 64 bit-en többször tesztelve.

A TELEFONBAN KELETKEZETT ESETLEGES KÁROKÉRT NEM VÁLLALUNK FELELŐSSÉGET! KIPRÓBÁLT MÓDSZER, MŰKÖDIK IS, DE MINDENKI CSAK SAJÁT FELELŐSEGÉRE KEZDJEN BELE!

2013. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen így próbáltam én is, de a 6. ponttól nem jutok tovább, nem csinál semmit a telefon, pedig minden úgy van ahogy írja, annyi h 32bites Win 7-em van.
2013. jún. 22. 11:05
 3/3 Lili987 válasza:

Sziasztok!


Nekem is hasonló a problémám, csak az én LG P700 - am újra is indul. Igaz, csak 1x. Root jog továbbra sincs.


Egy valamit kivéve minden sikerült.


A RunME.bat file-t simán megnyitottam és így futott.

Rendszergazdaként voltam bejelentkezve, de külön rendszergazdaként nem futtattam. Nem tudom, hogy XP - n ezt hogyan tegyem. Semmilyen opciót nem találok, ill. neten sem találtam infót.


Segítene ebben valaki?

2014. nov. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!