Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android frissítésnél régebbi...

Android frissítésnél régebbi verzió telepítése lehetséges?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy frissítettem a legújaabbra de mégis egy régebbi frissítést szeretnék beállítani, mert ez a mostani nem tetszik, így lehetséges?
2013. márc. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, csak nem a gyári módszerrel. Milyen telefon ez?
2013. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sony Xperia Go. Gyári minden rajta, szóval nem én telepítettem rá a cuccokat, csak azóta nem frissítettem, most jöttem rá hogy kell, de a régi jobb volt:/
2013. márc. 1. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Milyen verzió van most rajta?
2013. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6.1.1.B.1.54 van most, erre firssítettem (elötte 6.0.B.3.184 volt)
2013. márc. 1. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor simán megoldható. Garit sem buksz vele, csak elméletben. Egy Flashtool nevű program kell hozzá, és a régi FW. Adjak linkeket?
2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megköszönném:) És ezt hogy érted, hogy nem bukok vele garit, csak elméletben?
2013. márc. 1. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a telefon SI száma meg fog változni. Ez nem keverendő az IMEI-vel, mivel ez legális. Csak látni fogják, hogy nem gyári úton került rá a ROM. De tesznek rá ha vissza is viszed.


Flashtool (Az aláhúzást cseréld pontra):

[link]


6.0.B.3.184-es FW (a linkben töröld az alsó vonalat, és cseréld pontra. Azért kellett odatennem, mert másképp nem engedi linkelni a GYK.):

[link]

2013. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!