Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a NOVA3- at a...

Letöltöttem a NOVA3- at a galaxy s3-amra de az azt írja ki h nem kompatibilis vele. Pedig mindenhol mutogatják h játszanak vele ezen a telón. Vki tudja h mit kéne csiálnom h működjön?

Figyelt kérdés

2013. márc. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos.. Mit ír ki pontosabban? Mert ha nem kompatibilis, akkor azt letöltés előtt jelzi, esetleg nemis látod meg.

Ha utólag, akkor írd le pontosan, hogy mit írt ki.

2013. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos valami olyan verziót szedtél le ami nem s3ra lett csinálva.
2013. márc. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt: your device is not compatible with this game. please request a refund. rendesen telepíti meg bejön a gameloft logo aztán bejön a nova3 képe és ezt irja ki. már több verzióval is próbálkoztam de mindig ugyanez. tudtok vmt ajánlani hogy honnan kéném leszedni vagy mit kénék beállítani?
2013. márc. 2. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Vásárold meg, és akkor nincs gond vele. De, ha warezolni akarsz, akkor annyit kell tenned, hogy hd kijelzős verziót kell keresned..
2013. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) ha vki tud ilyet légyszi irjon;)
2013. márc. 3. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!