Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom? /...

Edina1940 kérdése:

Miért nem tölt a telefonom? / Mit csináljak vele? ( Samsunng Galaxy Ace s5830i )

Figyelt kérdés

Tegnap este elalvás előtt fent volt töltőn a telefon, 88%-ot írt ki akkor.Reggel még mindig 88%-on volt, kihúztam és visszadugtam a töltőt, de utána már azt sem jelezte ki hogy egyáltalán tölt-e a telefon. Újraindítottam aztán kisebb szívrohamom volt, hogy igazából csak 28%-on van a telefon, töltőre semmit se reagál, usb-re se, abból is elég sok helyen próbáltam, de semmi...

Valaki segítsen..:( Szerviz nem jöhet szóba mert vidéken lakunk , a szüleim meg nokiab*zik és ők nem fogják elvinni a telefont sehova...

(Nem kérek olyan válaszokat, hogy én is telefonfüggő tini vagyok stb, stb.)

Értelmes válaszokat pls :) 15/L



2013. márc. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor van hogy, a beállításokban a telefonon kell pár dolgot megnézni USB-nél is ott vmit ki kell pipálni.De lehet hogy a töltő rossz, de erre kevés az esély.
2013. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy hard resetet.
2013. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak szoftveres gáz van, akkor ahogy az előző ajánlotta, egy hard reset(gyári visszaállítás) meg fogja oldani.
2013. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Nekem is ez volt. Sokat próbálkoztam vele, volt h 1 órán át ki be dugdostam a töltőt, és mikor azt mondtam most már lesz**om, utoljára bedugom és otthagoym akkor elindult, és ezt 4szer csináltam meg.


Aztán működött, hogy kivettem az aksit meg a simkártyát, és visszatettem, úgy egyből töltött.


Van, hogy többször kell ki-be tenni, de el fog indulni. Lehet, h a hard reset (gyári visszaállítás) mindent megold, csak lusta lennél újból telepítgetni.

2014. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 M.Jacinta válasza:

Nekem totál lemerült, és nem érzékelte a töltést.

Aksi kivétel nem segített, de miután a sim kártyát is kivettem, majd visszatettem, rögtön jó lett!

2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy csináljunk hard resetet, ha be se kapcsol a telefon?
2019. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ma jártam úgy, hogy reggel 18 % volt, majd du. 3-kor sokalltam hogy még csak 73 %-on van, és ki-be kapcsoltam, ujra indítottam. ekkor lement 71 %-ra. visszadugtam töltőre, és kb. fél óra mulva felment ismét 73-ig, de tovább nem megy. Mi lehet a hiba ?

Edina! Neked megoldódott ?

2023. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!