Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik-e olyan android...

Létezik-e olyan android alkalmazás, ami időzítve kikapcsolja a telefont?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mihari.
2013. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Se a play áruházban, sem a Samsung appsban, sem a googleban nincs ilyen alkalmazás!! Bővebb információt esetleg, ha mellékellnél!
2013. márc. 2. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Automateit.


Sok mindent be lehet állítani automatikusan (pl. hazaérsz kapcsolja be a wifit, vagy ha elindulsz otthonról kapcsolja ki, meg némítsa le, stb, ez is megoldható).

2013. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem találtam, csak a "profile scheduler" alkalmazást, amit használok is, nagyon jó. Repülőgép üzemmódba tudod kapcsolni, ami androidnál olyan, mintha kikapcsolnád, nagyon kicsivel fogyaszt többet. Lehet időzíteni, wifi, adatforgalom, egyes hangerőket, fényerő, elforgatás, sok telefonon a gps-t is. Rengeteg beállítási lehetőség van.
2013. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem őket és hasznos alkalmazások, de egyiknél se találtam kikapcsolás/repülő üzemmód időzítő beállítást.
2013. márc. 3. 16:06
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:
ICS alapból tud ilyet.
2013. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! Ez tudtommal Ice cream SANDWICH! NEKEM 3.2.4 és 3.2.6 androidom van.
2013. márc. 4. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem mondtad...
2015. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!