Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elrontottam a rootolást, vagy...

Elrontottam a rootolást, vagy be sem fejeztem?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S. Az interneten leírtak alapján, minden hiba nélkül feltettem a Superuser programot számítógépről a SuperOneClickkel. Ennek az lett az eredménye, hogy a telefonom a kernelverziónál kiírja, hogy root@DELL105#1, gondolom látja, hogy rootoltam, mert hivatalosan nem frissíti az OTA (2.2.1 van rajta még mindig), a Samsung Apps appot sem frissítette (ez ugye a root után normális). Viszont a root jogokat igénylő programokat sem tudja megnyitni, mondván, hogy nincs rootolva. Ráadásul egy idő után azt is engedte, hogy a Superusert letöröljem. Kicsit bosszant, hogy emiatt nem tudom sem frissíteni, sem ROM-ot rakni rá.

2013. márc. 3. 11:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!