Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X In, SGS Advence,...

ZTE Grand X In, SGS Advence, SGS3 mini, LG Optimus L9 melyiket vegyem? Melyik a legjobb? A többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodóba estem ezek a telefonok között mivel valamelyiket meg akarom venni viszont akkor már nem a legrosszabbat.Tudom mindegyik jó valamiben de melyik a legjobb?Az SGS3 mini a legújabb jelenleg szóval gondolom megérné az árát viszont kíváncsi vagyok más véleményére is és hogy végülis melyik a legjobb a 4 telefon közül:)
2013. márc. 3. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az SGS3 úgy éri meg az árát, hogy sehogy.Hardveresen ugyanaz, mint az SGS Advance...

Az LG szarul optimalizálja a gyári romokat, így én azt kiejteném kapásból.

A GXIN esetén meg sokan mondják, hogy nem kompatibilis az appokkal.Az SDK-ban írtakkal nincs gond, csak a natív kódban írottakkal nem tud mit kezdeni egyelőre az X86 architektúra miatt, viszont hardveresen van olyan erős, mint a több felsorolt, mert egyszerre két csatornán is tud műveleteket végezni, kvázi két magosnak, 2x1,6 GHz-nek veheted a processzor órajelet.

GS Advance, vagy GXIn szvsz.Amelyik jobban tetszik.

2013. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sgs3...mini lemaradt, de gondolom sikerült volna anélkül is kimatekozni.
2013. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyban gondolkozok a ZGXI-n de egyébként tényleg 2x1,6Ghz vagy úgy lenne a két szálon futtatás hogy az 1,6Ghzt elosztja 800-800Mhz ra aztán ott a dupla mag?Az advence is tetszik a mini is és a ZGXI a kamerája a ZTE nek van viszont a mini mintha gyorsabb lenne neten például a ZTE-n a játékok páldául NFS Most Wanted,Modern Combat 3-4 akadozik nem tudod?
2013. márc. 3. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nhuSbsjcOck


A GTA 3 így fut rajta, szóval nem lesz gáz.


Az órajel frekvencia nem oszlik el 800-800-ra.Nem tud.Stabil 1,6 GHz, csak két külön szálon is tud futni két különböző művelet egy időben.Tehát veheted 2x1,6 GHz-nek.

2013. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!