Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50-70 ezerért milyen telefont...

50-70 ezerért milyen telefont érdemes venni? A Lumiákról vélemény?

Figyelt kérdés

#telefon #lúmia #50-70 ezer
2013. márc. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Vegyél Sony Xperia U-t.Nokia alapból nem kéne, mert a symbian nem a zsánerem..
2013. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jók a Lumia telefonok, de a WP8-al igazából semmit sem tudsz megcsinálni. Tényleg stabil, gyors és rendesen működik, netezésre is jó, de ha keresel rá valami speciálisabb alkalmazást nem fogod megtalálni, ha keresel rá egy játékot nem fogod megtalálni, stb.

50-70 ezerért meg azért elvárná az ember, hogy valamit tudjon csinálni a telefonjával.

Ennyiért Xperia P a legjobb.

2013. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1


Igaz, hogy a Symbian hulladék, de te is nagyon tájékozódott lehetsz, Nokia Lumia telefonon hol láttál te valaha Symbiant?

2013. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért az Xperia P a legjobb. Lumia-t meg akkor vegyél, ha nem kell sok alkalmazás, mert a windows phone alkalmazástára az Androidhoz képest kong az ürességtől. Ezzel nem azt mondtam, hogy nincsenek jó appok, csak sokkal kevesebb, és minden jó app először ios-ra és androidra, utána windows-ra jelenik meg, ha egyáltalán megjelenik, fordítva nem nagyon van.
2013. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

WP8-at akkor ne vegyél ha komolyan játszani akarsz,amúgy az túlzás hogy nem lehet csinálni semmit vele.:)Gondolom ezt olyanok írják akik a Mediaban tapogatták egyszer 5 percig.Az a semmi,0 alkalmazások az én telefonomon(pedig én nem vagyok egy app.gyűjtő):AccuWeather,Bing is Beautiful,Csengőhangkészítő,Facebook,FlatBeats,Friss Sport,Foci hírek,GMaps,Google,Hotmail,Index,Metrotube,Műsorújság,My Live Tile,Nokia közlekedés,trailers,városnéző,Nemzeti sport online,Skydrive,Soccer Livescores,Tango,Tunels Radio,Twitter,UC Browser,Viber,WinMagazin,Wikipedia.És mégegyszer mondom,én nem szedek le minden hülyeséget.Az időjárás,híralkalmazások persze futnak a csempén a háttérben.Azért a semmit nem lehet vele csinálnitól ez elég messze van.Jók a lumiák,anyaghasználat összeszerelés...hát Nokia.Az meg van csinálva.WP8-at meg Bog nagymester gyors kiemeli a videó végén az előnyét:"Nem sz.rja össze magát" http://www.youtube.com/watch?v=vQ1Wms7ziNc

Persze ha a droid végtelenül nyitott rendszerére vágysz,úgy a WP8-at nem neked csinálták.(első válaszolónak,a Symbit már ezer éve kikukázta a Nokia,miről beszélsz?Minek írsz ide ha ennyire nem vagy képben te szerencsétlen?)

2013. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Meg azért szépen lassan jönnek a játékok is a WP8-ra.A hsz.-ben lehet olvasni,hogy 512MB RAM-ra is optimalizálni fogja a Gameloft,hogy nem csak a drága Lumiákon menjen.

2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hogyha neked csak annyira kell, hogy "netezésre , játékra , zenehallgatásra kéne". Akkor tökéletesen elég a Nokia lumia 620. Azon wp8-as rendszer van.

Szerintem jobb egy filléres wp, mint egy fillére android. Azért mert a fillére android bugos, szar, nincs optimalizálva normálisan.


[link]


Az is fas.zság, hogy nincsen rá alkalmazás és játék. Sok idióta barom állat úgy nyilatkozik a rendszerről, hogy még soha nem használta... Az alkalmazások száma 130 ezer fölé nőtt. Amik futnak a wp7-es telefonokon, azok futnak a wp8-asokon is. Ja és minden androidos alkalmazásnak van wp megfelelője. Ezt volt droidosként kijelenthetem. Igaz hogy az androidra több az alkalamazás, de nem csodálom, ha annak 90% marhaság, vagy ha van 50ezer zseblámpa app.


[link]


Ha esetleg megveszed a telefont, akkor itt van pár játék amikkel én játszok, direkt kigyűjtöm neked. És azoknak akik olvassák ezt a bejegyzést és wp-s telefonjuk van, vagy most készülnek venni.


Ezek ingyenes játékok.


-Ant Smasher (Egy kedvenc)

-Archer

-Pipes

-3D Brutal Chase

-AE 3D Motor

-Air Assault

-Amoba mini

-Breakout

-Bubble Birds 2

-Clash of the Planets (Ez is jó, de engem mindig felidegel)

-Contract Killer (Szerintem nagyon jó)

-Wordamen

-Drag Race

-FrogSling (Jó pofa)

-Kamikaze Race Free

-Pencil Blade

-Pipes (Hát ez is ki tud akasztani...)

-Snake (Ez is jó)

-Sorting Block

-Space Tube FREE

-Tap The Birds

-Traffic Race 3D Free

-Big Guns Tower Defens (ez nagyon jó mégse hozza be a játékok elején ha nem keresel rá)

-Mou (Androidon Pou a neve)

-Air Soccer Fever

-Bomberman vs Zombie (ezt szintén nem hozza be az elején)

-FastBall 2


Szóval ha egy stabil rendszerű telefont szeretnél, akkor lumia. Abból is wp8-as


NOKIA

lumia 520


[link]


NOKIA

lumia 620


[link]


NOKIA

lumia 720, igaz ez 73 ezer.


[link]


Oldalak ahol informálódhatsz. (Persze ha érdekel)


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni."



http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

Szerintem Lumiát választok, már eddig is nagyon tetszettek, de nem voltam biztos a dolgomban.

2013. márc. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!