Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fog kijönni az android...

Mikor fog kijönni az android 4.2? Vagy ha már kijött akkor honnan tudom leszedni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S3 készülékről van szó
2013. márc. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

SGS3-ra még hivatalosan nincs, még be sincs jelentve, hogy mikor lesz, csak szivárgásból lehet tudni, hogy már tesztelik (meg egyértelmű, hogy dolgoznak rajta), illetve ez a kiszivárgott verzió már le is tölthető, bár én várnék a hivatalosra:

[link]


Állítólag az SGS4 bejelentése/megjelenése után lesz elérhető.

2013. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem ajánlod akkor megvárom a hivatalos verziót, köszi :)
2013. márc. 3. 17:27
 3/3 anonim ***** válasza:

El nem ronthatod a telefonod, csak még nem véletlen nem adták ki, valószínűleg nem működik minden funkció, esetleg random lefagyások, újraindulások, akadozások is lehetnek, de aztán ha frissítesz a hivatalosra akkor ezek majd megszűnnek, de én használnék egy stabil 4.1.2-t amíg megjelenik a stabil 4.2.1, mint egy instabil 4.2.1-et.


Bár ahogy a hozzászólásokat olvasom csak kevés apró hiba van ebbe is, de még kb 1 hónapot kéne kibírni a hivatalosig, annyi új funkció meg amúgy sincs benne, ami miatt ezt ne lehetne kipróbálni (bár a photosphere elég fasza, de az ebbe még amúgy sem működik).

2013. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!