Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikorra várható 4.1-es Jelly...

Mikorra várható 4.1-es Jelly Bean frissítés a ZTE GRAND X IN-re? Szerintetek jó ez a telefon érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Az x86-os architektúra miatt nem érdemes megvenni.
2013. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balázs88 ***** válasza:

#1 látom semmi tapasztalatod csak amit írnak arra hivatkozol.



2hónapja van páromnak, még nem találkozott olyan alkalmazással ami ne ment volna rajta.

Kevés van nagyon ami nem indul. Már sokat megírtak x86 ra is, ennyi.

JB márciusba lesz rá elvileg.

Amúgy jó telefon, árban megéri.

2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Tudom, hogy az x86 is elég korrekt, de akkor is ARM a nyerő, ennyiért meg már kap ARM-es alternatívát.

2013. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem alapjában véve tetszik. Kinézetre nagyon jó. Szoftveres téren vannak még problémák vele. de nekem pl. előtte galaxy s 1 em volt és az valami gyalázat szar volt az elején. Egy dolgot nem szeretek a grand x in ben,lehet egyedi dolog,nem tudom,de valahogy el van cseszve a érintő kijelző érzékenysége. Szerintem túlságosan érzékenyre van állítva így néha ha nem eg ypontra kattintasz és elcsúszik egy picit a kezed már nem érzékel. Először azt hittem,hogy pont fordítva van,és valójában gyenge az érzékenység de ha kipróbálja az ember a selftestben vagy akár egy rajzoló programon látszik hogy tökéletes az érintő. talán valami szoftveres dolog lesz. jelly bean márc közepére van bejelentve.

Kompatibilitás terén azért vannak nézeteltérései :)

viszont gyors telefon, olyan 10% lehet ami nem működik az appoknak. én jelenleg nem venném meg ha választhatnék.

2013. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!