Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra egyszerű emlékeztető...

Androidra egyszerű emlékeztető program?

Figyelt kérdés
Ami hangjelzést is ad,és nem bonyolult.

2013. márc. 4. 09:08
 1/6 Golan Trevize ***** válasza:
A beépített naptár, például.
2013. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alternatíva?
2013. márc. 4. 21:02
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
Minek alternatíva? Mindent tud, amit szeretnél.
2013. márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem érted,hogy másik kell??????? Túl sokat kell nyomogatni,hogy beírjak valamit,nincs összegezve az összes emlékeztető egy helyen,lapozgatni kell hogy lássam mindet.Ez alapból egy naptár,és nekem alapból egy emlékezető kell.


Nem tudom érted-e mit beszél a szám...

2013. márc. 5. 17:45
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

"De nem érted,hogy másik kell??????"


De értem, csak azt nem értettem eddig, hogy miért, mert nem mondtad el, hogy az általam javasolt miért nem felel meg.


"Túl sokat kell nyomogatni,hogy beírjak valamit,"


Szerintem nem, de ez egyéni vélemény.


"nincs összegezve az összes emlékeztető egy helyen,"


De van. Úgy hívják: Agenda view.


"lapozgatni kell hogy lássam mindet."


Ez az emlékeztetők számától függ, ha olyan sok emlékeztetőd van, minden programban lapozgatnod kell.


"Ez alapból egy naptár,és nekem alapból egy emlékezető kell."


Erre két dolgot tudok mondani: szerintem (ismétlen: szerintem) kifejezetten jó, hogy naptár, mert így ha beállítanék valamit, rögtön látom, hogy nem ütközik-e mással.

A másik: ha csak ennyire alap funkció kell, hogy adott időben csörögjön a telefon, akkor miért nem az ébresztőt használod? Ott is be lehet állítani sok időpontot.


"Nem tudom érted-e mit beszél a szám..."


Most már, hogy végre kinyitottad, és elmondtad részletesen, hogy mik az igényeid, így már igen.

2013. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AlertNote,igaz nem ad hangot,de mindig jiírja,amikor feloldod! :)
2013. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!