Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipoval kapcsolatb...

Sony xperia tipoval kapcsolatban lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés
háttérképnek állóképet be lehet állítani?,és ha egy képet berakok háttérképnek az eloszlik az 5 főképernyőn vagy hogy?ilyen telefont vennék de ha csak fektetett képet lehet háttérképnek akkor még meggondolom

2013. márc. 4. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Öcsémnek ilyen van és igen elosztja csak annyi hogy jobban rávan zoomolva szóval nagyobb felbontású képet érdemes beállítani
2013. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi.és a nagyobb felbontást a telefonon tudom majd beállítani?
2013. márc. 4. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
most csináltam egy fotót az alap felbontása elég szép képet csinál ha esetleg egy tárgyat tájat vagy személyt akarsz berakni képnek. (ez alap beállításon történt )
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged!de én konkrétan arra lennék kíváncsi,hogyha lefényképezek egy személyt és beállítom háttérnek akkor az az első főképernyőn teljes egészében megjelenik?vagy egyik oldalon lesz az ember lába másikon a feje stb? elnézést ha kicsit értetlenkedek
2013. márc. 4. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen felosztja de ha messzebről fotózod akk esélyed van rá hogy középen lesz és a táj meg a többi képernyőn
2013. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi:) és az 5 képernyőből nem lehet törölni?

ui:mindenkit felpontozok:)

2013. márc. 4. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg bizonyos kereteken belül tudod méretezni is ilyen táblázat szerűen felvan osztva és akkor tudod állítgatni hogy neked hogyan jó
2013. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Törölni nem lehet sony esetében sajna.

ui:ez eddig mind én voltam és köszi :D

2013. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szívesen:D ha hasznos választ kapok egyértelműen felpontozom!még annyit kérdezhetek h állóképet lehet-e háttérképnek berakni?vagy csak fektetettet?:)
2013. márc. 4. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
állót is ugyanúgy lehet és asszem már minden újabb android rendszer úgy támogatja :)
2013. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!