Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play. Mi lehet a gond?...

Google Play. Mi lehet a gond? (Többi lentebb)

Figyelt kérdés

A történet a következő.


Van egy SGS2 telóm és e vagyok regisztrálva a google play-en és már vásároltam korábban alkalmazásokat, játékokat stb. Ezeknek az összegét mindig a mobilom egyenlegéről vonta. Na most nem oly rég lemerült az egyenlegem, és most ismét feltöltöttem, de már nem engedi hogy úgy fizessek ahogy eddig fizettem, hanem mindig a bankkártya számmal jön, hogy azt írjam be. Mi lehet a probléma? Ha valaki tud segítsen. Köszönöm!



2013. márc. 4. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A playról mindig is csak bankártyával lehetett vásárolni.
2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van feltöltés amit vásárlásra fordithatc pl play áruházban és van a "sima" amit csak telefonáásra és ilyenekre de nem vásárlásra t-mobilnál benyomod hogy *102ketös kereszt és hivás és kidobja menyi pénzed van és ott még azt is megmondja hogy menyit vásárolhat ha ezt megteheted
2013. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem, hogy ez a teló ez Német, és Vodafone-os. De az hogy Német az nem feltétlen fontos.
2013. márc. 4. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne fontos? Csak talán mert a németek egy kicsit előbb tudtak a Playen vásárolni? Vagy mert rájuk más szabályok vonatkoznak, mint ránk? Vagy esetleg mert bizonyos cégek ott lehetővé teszik a netes vásárlást, míg kis hazánkban még nem?
2013. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!